Position

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Back to free positions

Vedúci zmeny

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú, medzinárodnú výrobnú spoločnosť v Nitre, hľadáme skúseného vedúceho zmeny. Vašou pracovnou náplňou bude hlavne:
- riadenie pracovníkov vo výrobe s ohľadom na dosiahnutie kvality a produktivity
- plnenie výrobného plánu
- dodržiavanie a kontrola BOZP
- denný report o stave výroby

Zamestnanecké výhody, benefity

- letný a zimný bonus
- 2% príspevok na DDS
- práca v prostredí stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- všetky príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná a rozvíjajúca sa medzinárodná spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba, strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- silné manažérske schopnosti na riadenie ľudí
- silná orientácia na cieľ
- zodpovednosť, kreativita, samostatnosť
- pracovné skúsenosti min. 3 roky ako
zmenový majster
- prirodzená autorita a prirodzený rešpekt
- ochota pracovať v rámci 3-zmennej prevádzky

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

SOLUZIONA, s. r. o. is a recruiting/headhunting company looking for candidates with a professional performance and skills to fill either lower or higher job positions within the job market. Our consultants are trained and experienced individuals, always committed to companies as well as the candidates to help them find the most suitable job opportunity that guarantees a profitable collaboration for both sides.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dunajská 14
811 08 Bratislava - mestská časť Staré mesto

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Free WordPress Themes