Pozícia

Servisný technik poľnohospodárských strojov

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 200 EUR/mesiac(Priemerný mesačný plat,ktorý zahŕňa: fix,13.plat, nadčasy, pohotovosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom poľnohospodárskej techniky, servisom a poradenstvom, hľadáme servisného technika.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- Diagnostika a oprava porúch poľnohospodárskej techniky v rámci záručného a po záručného servisu
- Údržbové práce poľnohospodárskej techniky
- Pred predajný servis strojov pred odovzdaním zákazníkovi, odovzdanie strojov
- Komunikácia so zákazníkom
- Pravidelné servisné školenia doma a v zahraničí
- Vyhľadávanie, objednávanie a dodávka dielov potrebných na opravu

Zamestnanecké výhody, benefity

- Stravné lístky v hodnote 6,00€ (zamestnanec hradí 1€)
- Služobné auto
- Firemný pracovný odev
-13.plat
-Prémie

Informácie o výberovom konaní

Spätne budeme kontaktovať všetkých tých uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky, a teda sú vhodnými na inzerovanú pracovnú ponuku.

Ak ťa ponuka nezaujala, ale poznáš niekoho kto by sa nám hodil, neváhaj nás kontaktovať a získaj ODPORÚČACÍ BONUS vo výške 200€ !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť je výhradným dovozcom poľnohospodárskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, elektrotechnické (slaboprúd), automechanik, mechanik - elektronik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Skúsenosti so servisom/Opravou áut
- Technické a technologické znalosti v
opravárstve, diagnostika porúch, obsluha a
riadenie strojov
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
elektrické a hydraulické schémy, výkresy
- Základné práce s meracou technikou
- Pracovné nasadenie, časová flexibilita,
samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v
tíme, komunikatívnosť a zodpovednosť za zverenú
prácu
- Práca na výjazdy

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov